283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Madonna a gyermek Jézussal

5. Közép - európai festő, 18. sz.

Madonna a gyermek Jézussal

olaj, vászon

45,5*33 cm

sérült