283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Körmenet

342. Gaár Vilmos (Sopron, 1892 - Budapest, 1963)

Körmenet

olaj, vászon

60*50 cm

j.b.l.: Gaár Vilmos