283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Keresztre feszített Krisztus, 1975

383. Szántó Piroska (Kiskunfélegyháza, 1913 - Budapest, 1998)

Keresztre feszített Krisztus, 1975

olaj, pasztell, papír

500*350 mm

j.j.l.: Szántó Piroska 975