283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Istenszülő - az el nem égő csipkebokor

89. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

Istenszülő - az el nem égő csipkebokor

olaj, fa

31*26 cm

préselt, aranyozott vörösréz riza
aranyozása kopott