283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Mezei munkák, 1942

362. Bartha László (Kolozsvár, 1908 - Kőszeg, 1998)

Mezei munkák, 1942

akvarell, papír

360*460 mm

j.j.l.: Bartha László B.L. 1942