378. Kondor Béla (Pestlőrinc, 1931 - Budapest, 1972)
Biedermeier tanulmányok, 1965
rézkarc, papír
280*280 mm
j.j.l.: Kondor B. 965b.l.: Biedermeier tanulmányok