283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Biedermeier tanulmányok, 1965

378. Kondor Béla (Pestlőrinc, 1931 - Budapest, 1972)

Biedermeier tanulmányok, 1965

rézkarc, papír

280*280 mm

j.j.l.: Kondor B. 965
b.l.: Biedermeier tanulmányok