283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > A kismartoni kegyszobor mása

69. Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz.

A kismartoni kegyszobor mása

faragott, festett hársfa

m: 33 cm

sérült