283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Utcarészlet fákkal, 1947

355. Bene Géza (Csáca, 1900 - Budapest, 1960)

Utcarészlet fákkal, 1947

akvarell, papír

310*410 mm

j.j.l.: Bene Géza 947