283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > A bécsi karmeliták kegyképének mása

87. Osztrák festő, 19. sz.

A bécsi karmeliták kegyképének mása

olaj, vászon

25,5*17,5 cm

19. sz. végi díszkeretben