283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Votivkép a Máriazelli Szűzanya kegyképével, 1775

9. Osztrák festő

Votivkép a Máriazelli Szűzanya kegyképével, 1775

olaj, vászon kartonra ragasztva

52*40,5 cm