283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Utcarészlet alakokkal

339. Magyar festő, 20. sz. eleje

Utcarészlet alakokkal

akvarell, ceruza, papír

240*320 mm

h.o.: pihenő lovak ceruza rajz