283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Sasvári Piéta

78. Magyarországi szobrász, 18. sz.

Sasvári Piéta

faragott, aranyozott, festett hársfa

m: 30 cm

sérült