283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Mediterrán városka látképe

340. Bajor (Bayer) Ágost (Esztergom, 1892 - Esztergom, 1958)

Mediterrán városka látképe

olaj, vászon

50,5*60,5 cm

j.j.l.: Bayor Ágost