283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Betlehemesek, 1936

353. Basilides Sándor (Balassagyarmat, 1901 - Budapest, 1980)

Betlehemesek, 1936

olaj, vászon

50,5*61 cm

j.j.l.: Basilides Sándor 1936