283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > A máriazelli Szűzanya kegyszobrának mása

58. Magyarországi szobrász, 19. sz.

A máriazelli Szűzanya kegyszobrának mása

faragott, festett hársfa

m: 26 cm

sérült