283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > A pécsi Széchenyi tér látképe

322. Magyar művész, 19. sz. második fele

A pécsi Széchenyi tér látképe

akvarell, fedőfehér, papír

670*880 mm

felirat: Vue de la place du cinq - ecclises