283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > A máriazelli Szűzanya kegyképének mása

75. Osztrák festő, 18. sz.

A máriazelli Szűzanya kegyképének mása

olaj, vászon

47*39 cm

sérült