283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Alexandriai Szent Katalin és Szent Borbála

73. Osztrák festő, 18. sz.

Alexandriai Szent Katalin és Szent Borbála

olaj, fémlemez

14,5*10,5 cm