283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Sárkányölő Szent György

98. Osztrák szobrász, 18. sz. első fele

Sárkányölő Szent György

faragott, aranyozott, festett hársfa

m: 75 cm

talapzatán kartusban eredeti felirat: S. Georg
sérült