283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > A hét szent alvó efezusi ifjú

122. Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele

A hét szent alvó efezusi ifjú

olaj, fa

29*25 cm

sérült