283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Pécs látképe

324. Varoni, Johann (Milánó, 1832 - Bécs, 1910)

Pécs látképe

színezett litográfia, papír

430*590 mm

j.b.l.: J. Varoni lith.
b.l.: Druch v. Reiffsterin und Rösch in Wien