324. Varoni, Johann (Milánó, 1832 - Bécs, 1910)
Pécs látképe
színezett litográfia, papír
430*590 mm
j.b.l.: J. Varoni lith.b.l.: Druch v. Reiffsterin und Rösch in Wien