283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Festő és lovas társaság a szabadban

331. Osztrák festő, 19. sz. közepe

Festő és lovas társaság a szabadban

olaj, vászon

54*70 cm