283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Háromkirályok imádása

124. Erdélyi ikonfestő,19.sz.közepe

Háromkirályok imádása

olaj, fa

38,5*27 cm

felirattal, sérült