283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > A fehér ló legendája

329. Magyar festő, 18. sz. vége

A fehér ló legendája

olaj, papír, kartonon

51,5*63 cm

magyar és latin nyelvű felirattal
sérült