283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Szent István felajánlja a koronát és Szent Onofriusz (kétoldalas körmeneti zászló)

105. Magyar festő, 18. sz. vége

Szent István felajánlja a koronát és Szent Onofriusz (kétoldalas körmeneti zászló)

olaj, vászon

102*78 cm

sérült