283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > A Porta Vaga-i Soledad fájdalmas Szűzanya kegyképének mása (A Cavite-i Puerta Vaga után)

6. Spanyol festő, 18. sz.

A Porta Vaga-i Soledad fájdalmas Szűzanya kegyképének mása (A Cavite-i Puerta Vaga után)

olaj, vászon

35*25,5 cm

sérült