283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Ebensee

338. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)

Ebensee

akvarell, ceruza, papír

300*400 mm

j.j.l.: Ebensee Háry Gy.