283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Dombos táj, 1975

363. Zsigmond Attila (Marosvásárhely, 1927 - Marosvásárhely, 1999 )

Dombos táj, 1975

olaj, karton

52*73 cm

j.j.l.: L. Zsigmond A, 975