283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Nepomuki Szent János a ravatalon

101. Osztrák festő, 18. sz.

Nepomuki Szent János a ravatalon

olaj, vászon

43*69 cm

keret nélkül, sérült