283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > A máriazelli Szűzanya kegyszobrának mása

97. Osztrák szobrász, 19. sz. első fele

A máriazelli Szűzanya kegyszobrának mása

faragott, aranyozott, festett hársfa

m: 59 cm

sérült