283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Vízparti részlet, 1959

336. Medveczky Jenő (Savnik, 1902 - Budapest, 1969)

Vízparti részlet, 1959

tempera, vászon

410*500 mm

j.b.l.: Medveczky 59
BÁV 38/190