283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > A vigezzoi Mária kegykép, 1825

26. Itáliai festő

A vigezzoi Mária kegykép, 1825

olaj, vászon

74*50 cm

In Gremio Matris sedet Sapientia Patris, Ritrato dela inmagine miracolosa Madona derein Valle di Vegezzo 1825