283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Menekülés Egyiptomba

3. Itáliai metsző, 18. század

Menekülés Egyiptomba

színezett fametszet, papír

290*380 mm

alján felirat: La fuga in Egitto
sérült