280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
Ridinger, Elias
Tigrisló, 1743
1. tétel
Ridinger, Elias
Szarvasok I-II.
2. tétel
Seutter, Matteus
Magyarország térképe
3. tétel
Ridinger, Elias
Vadászjelenetek I-II-III.
4. tétel
Ender, Johann
Római zarándokok
5. tétel
Francia festő, 19. sz.
Pásztorjelenet
6. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kastély enteriőr
7. tétel
Társaság a szabadban, 1850
8. tétel
Ward, William
Vándorcigányok
9. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Templomi jelenet
10. tétel
Francia testőr portréja
11. tétel
Az Il Gesú templom látképe Rómában
12. tétel
A Sixtus kápolna
13. tétel
Orosz festő, 19. sz. vége
Tisztaságos Istenszülő felvezetése a templomba
14. tétel
Orosz festő, 19. sz. vége
Istenszülő minden fájdalmasok öröme
15. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
16. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. eleje
Isten mindent látó szeme
17. tétel
Görög ikonfestő, 1880 körül
Istenszülő a Meghatódott Istenanya
18. tétel
Orosz ikonfestő, 18. sz.
Istenszülő elszenderedése
19. tétel
Orosz ikonfestő, 1800 körül
Istenszülő Tyihvini ikonja
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS