280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
Neogrády László
Nyári naplemente
181. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Patak a falu végén
182. tétel
Edvi - Illés Aladár
Vízparti fűzfák
183. tétel
Pörge Gergely
Téli táj 1901
184. tétel
Kunffy Lajos
Hóolvadás
185. tétel
Olgyai Viktor
Téli fenyőerdő
186. tétel
Neogrády László
Téli erdőrészlet patakkal
187. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Vízparti házak
188. tétel
Neogrády Antal
Őszi erdő vadászokkal
189. tétel
Radnay József
Öreg cigány hegedűs, 1920 - as évek
190. tétel
Hegedűs László
Bajuszos férfi portréja
191. tétel
Papp Gábor
Férfi portré
192. tétel
Bihari Sándor
Bajuszos férfi portréja, 1906
193. tétel
Révész Imre
Hazafelé, 1920-as évek VÉDETT - NO EXPORT
194. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Vándor, 1937 VÉDETT - NO EXPORT
195. tétel
Thorma János
Önarckép, 1895, Párizs, Julian Akadémia
196. tétel
Glatz Oszkár
Gyerekek a domboldalon, 1943
197. tétel
Zorkóczy Gyula
Kislány a patakparton
198. tétel
Deák - Ébner Lajos
Hazatérők VÉDETT - NO EXPORT
199. tétel
Önarckép, 1915
200. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS