280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
Baditz Ottó
Kislány kenyérrel
201. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Híradás a pásztoroknak
202. tétel
Bruck Lajos
Nagyanyó
203. tétel
Glatz Oszkár
Öreg székely
204. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Imádkozó asszony
205. tétel
Turmayer Sándor
Kézimunkázó lány
206. tétel
Tölgyessy Artúr
Esik - e még?
207. tétel
Glatz Oszkár
Krumplihámozó, 1933
208. tétel
Paraszt reggeli gyermekkoromból, 1973
209. tétel
Ferenczy Valér
Asztali csendélet banánnal
210. tétel
Glatz Oszkár
Testvérek, 1952
211. tétel
Bábonyi táj
212. tétel
Templom előtt
213. tétel
Ács Ágoston
Vasárnap délelőtt
214. tétel
Ács Ágoston
Délutáni tere-fere
215. tétel
Pálnagy Zsigmond
Krumpliszedők
216. tétel
Csuk Jenő
Lovasfogat, 1923
217. tétel
Viski János
Vágtató ménes
218. tétel
Viski János
Piaci jelenet
219. tétel
Falurészlet
220. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS