280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
Schikedanz Albert
Parasztudvar
221. tétel
Koszta József
Tanya, 1906-1908 között
222. tétel
Toroczkai Oszvald
Zöldellő fa
223. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Domboldalon
224. tétel
Neogrády Antal
Virágos mezőn
225. tétel
Gergely Imre
Nyári kertben
226. tétel
Erdei házikó, 1943
227. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Festőnő a szabadban
228. tétel
Bruck Hermina
Leány a mezőn
229. tétel
Beszélgető pár, 1943
230. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Tavaszi virágzás
231. tétel
Hatvani - Perlusz Gyula
Havas hegycsúcsok, 1941
232. tétel
Edvi - Illés Aladár
A Balaton derengő fényben
233. tétel
Nyilasy Sándor
Falurészlet
234. tétel
Edvi - Illés Aladár
Balatoni naplemente
235. tétel
Edvi - Illés Aladár
Delelő tehenek
236. tétel
Pállya Carolus
Falusi utcarészlet
237. tétel
Nádler Róbert
Ruhaszárítás
238. tétel
Falu a domb alján
239. tétel
Hatvani - Perlusz Gyula
Rimamurányi völgy, 1939
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS