280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
Bory Jenő
Szégyenlős akt
261. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. első fele
Szerelmesek
262. tétel
Olasz szobrász, 20. sz. eleje
Női fej
263. tétel
Stróbl Alajos
Englanderin 1892
264. tétel
Fekvő akt, 1936
265. tétel
Medgyessy Ferenc
Támaszkodó akt
266. tétel
Szégyenlős akt
267. tétel
Maugsch Gyula
Akt tükörrel
268. tétel
Kisfaludi Strobl Zsigmond
Guggoló akt
269. tétel
Akt labdával
270. tétel
Vedres Márk
Narcissus, 1918 előtt
271. tétel
Darabos János, Szentgyörgyi
Akt tükörrel
272. tétel
Medgyessy Ferenc
Térdeplő akt
273. tétel
Szánthó Mária
Alvó akt
274. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szende akt
275. tétel
Deák Adrienne, Henczné
Labdarózsák
276. tétel
Deák Adrienne, Henczné
Szegfűk üvegvázában
277. tétel
Benczúr Ida, Dolányi
Szegfűk
278. tétel
Porter Paula
Akt tükörrel
279. tétel
Turmayer Sándor
Muskátli
280. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS