280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
Fáy Dezső
Búcsú csók, 1909 körül
281. tétel
Udvary Géza
Irgalmas szamaritánus
282. tétel
Frank Frigyes
Tulipánok
283. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Akt és szolgálója
284. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Lekvárfőzők 1952
285. tétel
Eisenhut Ferenc
Tanulmány Az ítélet előtt című kompozícióhoz, München, 1889 körül
286. tétel
Glatter Gyula
Ágyban olvasó nő
287. tétel
Pólya Tibor
Anya gyermekével, 1907 körül
288. tétel
Bruck Lajos
Virágvásár, 1890-es évek
289. tétel
Parkrészlet szökőkúttal
290. tétel
Berkes Antal
Nagyvárosi utcarészlet, 1918
291. tétel
Kiss Farkas Imre
Folyópart híddal, 1947
292. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Cigányok
293. tétel
Körmendi Frim Ervin
Pleinair tanulmány, 1905
294. tétel
Istókovits Kálmán
Flóra siklósi népviseletben, 1927
295. tétel
Nő színes kendőben, 1910
296. tétel
Boldizsár István
Csobánka 1954
297. tétel
Virágzó mandulafák
298. tétel
Neogrády László
Tavasz a falu szélén
299. tétel
Glatz Oszkár
Pásztorlányka
300. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS