280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-365]
Widder Félix
Dunai táj farakással, 1922
321. tétel
Tenk László
Ház a fák között (Tavasz)
322. tétel
Berényi Margit, Vágó Gáborné
Parkrészlet háttérben a Szent Péter bazilika kupolájával
323. tétel
Tenk László
Őszi Dunapart, 1995
324. tétel
Halász Szabó Sándor
Balatoni strandon, 1961
325. tétel
Kastélyparkban, 1935
326. tétel
Vízparti táj
327. tétel
Widder Félix
Dömösi vízpart, 1932
328. tétel
Szervánszky Jenő
Dunamenti táj
329. tétel
Kőrösy Lajos
Napos délelőtt 1961
330. tétel
Berkes Antal
Nagyvárosi részlet
331. tétel
Nagy István
Szélben, 1920 körül
332. tétel
Tornyai János
Mocsaras táj naplementében
333. tétel
Tornyai János
Alföldi tanya
334. tétel
Márffy Ödön
Falusi ház
335. tétel
Ujváry Lajos
Erdélyi falu
336. tétel
Gráber Margit
Sárga út 1940 - es évek
337. tétel
Náray Aurél
Lányka virággal
338. tétel
Ülő fiú, 1934
339. tétel
Balatonmária
340. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS