280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Szent Miklós
21. tétel
Orosz ikonfestő, 1900 körül
Verhoturjei Szent Simeon (a vogulok térítője)
22. tétel
Közép - európai festő
A máriazelli Szűzanya kegyképének mása, 1771
23. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Szent Pantaleimon
24. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Szent Mitrofán
25. tétel
Orosz ikonfestő, 1800 körül
Ünnepi ikon
26. tétel
Július havi naptár ikon
27. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Hodégétria Istenszülő
28. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Tanító Krisztus
29. tétel
Osztrák vagy német festő, 18. sz.
Háromkirályok imádása
30. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Vizitáció
31. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
Püspökszent
32. tétel
Sárkányölő Szent György
33. tétel
Spanyol szobrász, 18. sz. vége
Püspökszent
34. tétel
Püspökszent
35. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz. második fele
Assisi Szent Ferenc
36. tétel
Feszület
37. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz.
Női szent
38. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Assisi Szent Ferenc - töredék
39. tétel
Itáliai szobrász, 18. sz.
Lator
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS