280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
Ruprecht, Adele
A három Szentgyörgyi Horváth gyerek, 1846
101. tétel
Macskazene, 1899
102. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Lányok kutyával
103. tétel
Olasz lány, 1856
104. tétel
Sikó Miklós
Férfi portré
105. tétel
Canzi Ágost Elek
Ifjú hölgy arcképe, 1851
106. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Női portré
107. tétel
Hora János Alajos
Ifjú hölgy kutyával
108. tétel
Ifjú hölgy balkáni viseletben
109. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Hölgy stólával
110. tétel
Vastagh György, id.
Szaténruhás hölgy portréja, 1894
111. tétel
Udvari jelenet
112. tétel
Újházy Ferenc
Csendélet gyümölcsökkel, 1865
113. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Őszi csendélet
114. tétel
Marastoni Jakab
Gitározó nő (Pirosruhás nő lanttal)
115. tétel
Fátylas hölgy portréja
116. tétel
Csillagi Lajos
Előkelő hölgy portréja, 1868
117. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Hölgyportré háttérben a pozsonyi várral, 1859
118. tétel
Fehér kutyus
119. tétel
Újházy Ferenc
Házaspár portréja, 1851
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS