280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
Brodszky Sándor
Favágók kunyhója
161. tétel
Pállik Béla
Fények az erdőben
162. tétel
Vastagh Géza
Kaktuszok, 1898
163. tétel
Vitorlások
164. tétel
Osztrák festő, 20. sz. eleje
Szélfútta ciprusok
165. tétel
Pörge Gergely
Balatoni halászok
166. tétel
Wagner, Hans
Mediterrán részlet
167. tétel
Jantyik Mátyás
Mediterrán tengerpart
168. tétel
Toretti, P. jelzéssel, 1900 körül
Olasz tengerparti város
169. tétel
Halvax Gyula
Téli folyópart
170. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Rozsnyó látképe az őrtoronnyal
171. tétel
Bánovszky Miklós
Szentendrei utcarészlet
172. tétel
Szantruček Jenő
Egri részlet, 1958
173. tétel
Vízkeleti Witman Eta
Római piac
174. tétel
Háry Gyula
Menaggio látképe
175. tétel
Pádly Aladár
Szamarkandi részlet arabokkal
176. tétel
Négely Rudolf
Alpesi ház
177. tétel
Hatvany Ferenc, báró
Parkrészlet
178. tétel
Edvi - Illés Aladár
Folyóparti részlet, 1916
179. tétel
Bosznay István
Téli folyópart, 1928
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-365]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS