280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Ifjú hölgy kutyával

108. Hora János Alajos (Zsombolya, 1812 - Pest, 1868)

Ifjú hölgy kutyával

olaj, vászon

84,5*71,5 cm

j.b.l.: Hora