280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Hölgy stólával

110. Magyar festő, 19. sz. közepe

Hölgy stólával

olaj, vászon

63,5*52,5 cm

j.n. h.o.: 1830 OT Düsseldorf, j.f.: nemesi címerrel, sérült