280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Lovasfogat, 1923

217. Csuk Jenő (Zákány, 1887 - Budapest, 1927)

Lovasfogat, 1923

olaj, vászon

96*124 cm

j.b.l.: Csuk Jenő 1923