280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Hazatérők VÉDETT - NO EXPORT

199. Deák - Ébner Lajos (Pest, 1850 - Budapest, 1934)

Hazatérők VÉDETT - NO EXPORT

olaj, falemez

30 x 50,5 cm

j.b.l.: Ébner L.