280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Zombori Rónay Jenő Torontál megye főispánja és nemesi bandériumai a Millenniumi ünnepségre vonulnak

97. Magyar festő, 19. sz. vége

Zombori Rónay Jenő Torontál megye főispánja és nemesi bandériumai a Millenniumi ünnepségre vonulnak

akvarell, tempera, papír

700*4600 mm

j.n. A tulajdonos szóbeli közlése alapján a megerősítő vászon alatt az alábbi felirat található: Torontál vármegye főispánja a vármegye bandériumaival vonul a Millenium ünnepségére