97. Magyar festő, 19. sz. vége
Zombori Rónay Jenő Torontál megye főispánja és nemesi bandériumai a Millenniumi ünnepségre vonulnak
akvarell, tempera, papír
700*4600 mm
j.n. A tulajdonos szóbeli közlése alapján a megerősítő vászon alatt az alábbi felirat található: Torontál vármegye főispánja a vármegye bandériumaival vonul a Millenium ünnepségére