280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Olvasó nő

255. Glatter Ármin (Szepsi, 1861 - Budapest, 1931)

Olvasó nő

olaj, vászon

60*45 cm

j.j.l.: Glatter A.