280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Holdas este Matlárházán, 1900 körül

84. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)

Holdas este Matlárházán, 1900 körül

olaj, vászon

21*35,5 cm

j.n. h.o.: hagyatéki pecsét, kiállítási cédula és gyűjteményi lajstromszám, Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Telepy Károly festőművész kiállítása, Budapest, Könyves Kálmán Társaság Szalonja, 1907. február, (kat. 113.)